Zakon Jedi

Nasze forum poświęcone jest grze Travian dla sojuszu Zakon Jedi. Inni też mile widziani.

Ogłoszenie

Aby zobaczyć wszystkie tematy trzeba się zarejestrować. Dla gości dużo tematów jest ukrytych.

#1 2007-08-07 17:46:31

seleros

Padavan

Zarejestrowany: 2007-08-04
Posty: 9
Punktów :   

organizacja

słuchajcie to jest zupełnie bez sensu- każdyma jakiś problem i nikt tymi problemami nie jest zainteresowany
TRZEBA mianować kogos NACZELNYM wodzem, to ta osoba musi ROZKAZAĆ ty , ty i ty o tej i o tej tyle i tyle wojska do tego, jeśli ktoś nie wykona zadania to konsekwencje powinny być spore. Taki wódz musi sporo siedzieć w grze, ja się na to nie pisze bo już swego czasu siedziałem cały czas na travianie.
I jeszcze jedno- rowijam sobie osadę defensywnie tylko z własnej produkcji ( wszystko opisałem tigerowi)- dla mnie zrobieie 100 falangi to spory wyczyn, więc nie sądźcie że będe rosyłał niewiedomo jakie ilości woja, bo tego woja po prostu nie mam, ile mogę to pomogę, ale przeczytałem gdzieś na forum prośby w stylu weź i mnie obroń

Offline

 

#2 2007-08-07 20:31:40

seleros

Padavan

Zarejestrowany: 2007-08-04
Posty: 9
Punktów :   

Re: organizacja

ale ja sie nie denerwuje tylko piszę że trzeba to załatwić ogólnosojuszowo
zastanówcie się czy ten pomysł z szefem wojsk jest ok, ba z doświadczenia wiem, ze nikomu się nie pali do wysyłania swojego woja, chyba że dostanie rozkaz na pw tyle tu i wtedy !!!
żeby ten wodz miał wiedzę czym rządzi to powinny mu być słane raporty, np " do następnej niedzieli stan wojsk"
i powinien wpływać na uzbrojenie " ty i ty do następnej niedzieli masz mieć 100 falangi , jak nie to wypad z sojuszu bo przeszkadzasz a nie pomagasz"
Posłałem tigerowi world analizer- od razu widać kto jak szybko się rozwija- nie mam nic do rozwoju ale jak ktoś buduje kuźnie ambasady, dwory i takie inne tylko by podbijać popa ( bardzo częste ) a nie buduje armii - potem jest płacz ze mnie ten najechał  i co mam począć pomocy- to szkodzi sojuszowi a nie pomaga
podyskutujmy tu co sądzicie

Offline

 

#3 2007-08-07 20:56:44

Jowitka

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: organizacja

Ja moge wysyłać takie raporty. Choć moze to byc frustrujące bo ktoś ma np inną strategie. Taką jaką podałeś wcześniej.
Wtedy gracz buduje kryjówki i pozbywa się surowców i nie może budować woja bo straci. Co w takiej sytuacji?

Offline

 

#4 2007-08-07 21:50:14

seleros

Padavan

Zarejestrowany: 2007-08-04
Posty: 9
Punktów :   

Re: organizacja

sojusz musi się bronić, dlatego jak ktos nie jest farmiony powinien narobić defa ile uważa ale miimum to jest około 100 j ( nie wiem z resztą 200 to zawsze lepiej) potem powinien rozbudować palisadę i kryjówki, wtedy jest przydatny sojuszowi( i może myśleć o offie) bo jak go najadą to ma szanse się obronić, jak się obroni 1 czy 2x to dadzą spokój ( zwykle ) i może rozwijać się dalej i posyłać wojo na pomoc itp. Jeśli go pokonają  a inni będą grali według tej koncepcji to oni będą mieli to 100 j i poślą na pomoc- sojusz się obroni
Jak ktos ma inną koncepcję  czyli np, buduje różne dziwne budynki, tylko i wyłącznie dlatego by pop mu rosł a on sam cieszył się że idzie w górę w rankingach ( swego czasu byłem kolo 200 miejsca ) to kończy się to tak, że pierwszy najazd zrobi z niego farmę , on zacznie prosić o pomoc, my poślemy wojo , ale ponieważ zamiast palisady budował jakieś budki, nie damy rady się obronić, poniesiemy srogie straty i zostaniemy sojuszem farm- ta koncepcja nie pomaga rozwijać się sojuszowi.
Jest jescze sytuacja o której ty mówisz- czyli ktoś już został najechany i jest farmą , jest stale farmiony i nie ma sensu by budował wojo, więc surówkę daje w skrytki- bardzo dobre wyjście moim zdaniem, ale jak się w srytkach coś uzbiera to niech buduje palisadę i rozbudowuje swoje kopalnie, może jeszcze śłać surkę do zaufanego sojusznika i ten buduje wojo którym potem pomożemu farmionemu się bronić. Jak już nabuduje palisady  to my stawiamu defa ( niezbędna synchro przez jakiegoś wodza ) i wyrywamy go z farmienia. Ale jest jeszcze jedno ale- by było komu dać defa musi realizować 1 koncepcję- niestety w tej grze innego wyjścia nie ma- moim zdaniem oczywiście- zapraszam do dyskusji

Offline

 

#5 2007-08-08 12:30:29

zbysk1956

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: organizacja

buduję deff'a na razie mam ok 60 falanga i 120 pułapek,jak na razie zrezygnowali z farmienia, 0 zyskow a trzeba bylo odbijac wojo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl