Zakon Jedi

Nasze forum poświęcone jest grze Travian dla sojuszu Zakon Jedi. Inni też mile widziani.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Aby zobaczyć wszystkie tematy trzeba się zarejestrować. Dla gości dużo tematów jest ukrytych.

#1 2007-07-23 13:29:59

Jowitka

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 45
Punktów :   

Czerwone Kropy

Co sądzicie o tym aby tych którzy nie powiadomili nas o tym że ich nie będzie a mówie tu o zuzuli i rybeczce wywalić z soja. Zabierają tylko miejsce i są okoliczną farmą. Nie działają w życiu zakonu. Czy wyrzucić je czy lepiej dać im kare?

Jest też inny sposób troche nie etyczny. Możemy zaatakować rybeczke i zuzule po to aby farmiący ich gracze nie grabili surowców naszego soja. Bardziej te surowce przydadzą się nam niż im. Także lepiej cannas wysyłaj wojska tam gdzie są bardzo słabi gracze lub jak się zgodzicie to do tych którzy mają czerwone i szare kropki.

Offline

 

#2 2007-07-23 21:06:58

zbysk1956

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: Czerwone Kropy

Zgodnie z wszelkimi zasadami nie powinniśmy atakować swoich, a nawet powinniśmy im udzielać pomocy, proponuję wrócić do płatności za bycie w sojuszu przesyłane do jednej osoby, jeżeli ktoś nie zapłaci to może być "wywalony", powiedzmy 100 każdego surowca, co do zazuli  ( może powinna budować kryjówki), najwiekszą populację ma cleopatra11 ( też co prawda traci surowce), może  jezeli zostanie odpowiednio zasilona to zbuduje armię .
Jak na razie SAX momo,że am do mnie jeden krok trochę się zniechęcił.

pozdrawiam
Zbyszek

Offline

 

#3 2007-07-24 11:41:48

Pigar2

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 92
Punktów :   

Re: Czerwone Kropy

To bardzo dobrze. Żeby tylko nie rzucił się na mnie bo ja też jestem w jego zasięgu a jak narazie mnie nie zauważa. W ten sposób moge pomagać Jowitce.

Offline

 

#4 2007-07-24 11:55:35

Jowitka

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Czerwone Kropy

Macie 60 godzin na atakowanie rybeczke gdyż usuwa konto. Atakujcie ile wlezie gdyż musimy zdobyć surowce na rozbudowe armi a wrogom nie możemy oddać tych surowców. ja też będę atakowała jeśli zdobędę jakiś żołnierzy.

Offline

 

#5 2007-07-25 11:12:33

Pigar2

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 92
Punktów :   

Re: Czerwone Kropy

Dlatego prosze abyście odrazu atakowali nawet jeśli macie tylko jednego żołnierza. To ważne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl