Zakon Jedi

Nasze forum poświęcone jest grze Travian dla sojuszu Zakon Jedi. Inni też mile widziani.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Aby zobaczyć wszystkie tematy trzeba się zarejestrować. Dla gości dużo tematów jest ukrytych.

#1 2007-08-14 21:56:40

zbysk1956

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 37
Punktów :   

rawie się

Jak oglądam wyniki ataków na nasz soojusz, to niestety prawie się włosna głowie jeży, ile tracimy surowców,, albo trzeba budować kryjówki, albo nawet bez "wzajemności" wysyłać do członków sojuszu ( od razu uwaga - daję sobie radę sam, a nawet podsyłam surowce innym ), nie jestem pewien, ale musimy się zastanowić jak, karać tych którzy tracą najwięcej surowcówm - może to doprowadzi do pewnego zdyscyplinowania członków

pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-08-15 07:41:37

seleros

Padavan

Zarejestrowany: 2007-08-04
Posty: 9
Punktów :   

Re: rawie się

ja pisałem jaka jest moja filozofia, ale powtórzę
- po pierwsze niech grają zgodnie ze schematem- surka do innych kryjówki palisada i stawiamy defa
lae co ważniejsze po drugie- nie ma sensu na siłę rozszerzać sojuszu do czego niektórzy dążą, efekt jest takiże 80 % z nowych i tak jest farmami, i nie mamy sił im pomóc. Skupmy się na wyrwaniu z farmienia kilku wartych tego członków

Offline

 

#3 2007-08-15 11:02:37

Pigar2

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 92
Punktów :   

Re: rawie się

Najpierw mogli byście pomóc mi.
Mam problem z pasem. Chociaż coraz częściej wraca z niczym.
W mojej osadzie jest 62 miejsca na przechowanie żołnierzy. To chyba troche mało co?
Naszcięście on wysyła tylko 20 paladynów, ale napewno ma ich więcej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl